Business news from Ukraine

Картонно-паперова фабрика “Папір-Мал” у січні-березні збільшила обсяг виробництва в 3,5 раза

17 Квітня , 2023  

Картонно-паперова фабрика “Папір-Мал” (Малин Житомирської обл.) у січні-березні випустила продукцію на 105 млн грн, що майже в 3,5 раза перевищує аналогічний показник першого кварталу 2022 року. Згідно з наданими агентству “Інтерфакс-Україна” статистичними даними асоціації “УкрПапір”, зростання обсягів виробництва насамперед зумовлене збільшенням у 3,4 раза випуску тарного картону (включно з папером для гофрування) – до 16 тис. тонн.

Як повідомлялося, торік фабрика ввела в експлуатацію другу картоноробну машину виробничою потужністю 800 м/хв (удвічі більше за першу).

Крім того, у січні-березні відзначено позитивну динаміку випуску паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції – на 12,8% (майже до 1 млн тонн) і туалетного паперу в рулончиках – на 13%, до більш ніж 4 млн шт, тоді як за підсумками січня-лютого відзначалося відповідно падіння на 21,3% і на 26% порівняно з довоєнними січнем-лютим-2022.

Згідно зі статистикою, “Папір-Мал”, який призупинив діяльність із початком повномасштабної війни в Україні, у березні 2022 року картон і папір не випускав, тоді як у березні поточного року їх випущено 4,54 тис. тонн.

Компанія спеціалізується на випуску паперової санітарно-гігієнічної продукції, а також тарного картону (лайнер і флютинг).

Обсяг виробництва компанії, за даними “УкрПапір”, у 2022 році скоротився на 4,7% до 2021 року – до 247 млн грн.

, ,