Business news from Ukraine

Китай закрив щоденну статистику щодо COVID-19

25 Грудня , 2022  

Національна комісія охорони здоров’я КНР з неділі припинила публікувати щоденну статистику щодо ситуації з COVID-19, повідомляє “Ченнел Ньюс Ейша”.

“Значущу інформацію щодо COVID-19 публікуватиме Центр із контролю і профілактики захворювань КНР – для довідкової інформації та науково-дослідних робіт”, – ідеться в заяві комісії.

При цьому, уточнює “Ченнел Ньюс Ейша”, у комісії не пояснили причини такого кроку.

Також раніше, наприкінці листопада, коли щоденні нові випадки COVID-19 досягли рекордних показників, комісія перестала надавати дані про безсимптомні випадки зараження.

З 2020 року влада Китаю дотримувалася політики “нульової терпимості” до COVID-19: це означало, що з метою обмеження поширення вірусу застосовували такі заходи, як локдауни й обов’язковий карантин для тих, хто вступав у контакт з інфікованими людьми. Однак раніше в грудні цього року влада Китаю скасувала низку обмежень, ухвалених для стримування поширення вірусу, що спричинило різкий стрибок захворювань і випадків летального результату.

Так, минулого четверга рекордну кількість дзвінків на гарячу лінію щодо коронавірусу зареєстрували в місті Сучжоу (провінція Цзянсу). У неділю стало відомо, що кількість звернень центр до екстреної медичної допомоги в Ханчжоу (провінція Чжецзян) зросла більш ніж утричі порівняно з 2021 роком. Згідно з низкою підрахунків, десятки тисяч випадків COVID-19 можуть виявляти на день у міському окрузі Дунгуань (провінція Гуандун) і в місті Циндао (провінція Шаньдун) – значно вищий рівень інфікування, ніж у середньому по країні.

За різними даними, система охорони здоров’я в КНР виявилася не готовою до зміни політики та зазнає тиску через брак ресурсів. Тим часом, вірус починає поширюватися в сільській місцевості Китаю.

За даними порталу Worldometers, який спеціалізується на статистичних даних щодо найважливіших світових подій, за весь час пандемії в КНР діагностували приблизно 400,1 тис. випадків коронавірусу і 5,2 тис. летальних випадків від наслідків зараження.

, ,