Business news from Ukraine

Китайські фондові індекси падають, решта ринків акцій АТР торгуються в плюсі

30 Серпня , 2022  

Китайські фондові індекси падають на торгах у вівторок. Інші ринки акцій найбільших держав Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) торгуються у плюсі.

Японський індекс Nikkei 225 до 8.10 мск піднявся на 1,2%.

Найсильніше серед компонентів індексу дорожчають акції NEC Corp, що виробляє електроніку. (+6,4%), виробника промислового обладнання Mitsubishi Heavy Industries Ltd. (+5,2%) та цементної Sumitomo Osaka Cement Co. Ltd. (+5%).

Безробіття в Японії в липні залишилося на червневому рівні в 2,6%, свідчать дані міністерства внутрішніх справ та комунікацій країни. Показник співпав із середнім прогнозом аналітиків, опитаних Trading Economics, і тримається на цій позначці вже третій місяць поспіль.

Число безробітних скоротилося на 2,2% порівняно з липнем минулого року, до 1,76 млн осіб, тоді як кількість зайнятих не змінилася і становила 67,34 млн осіб.

Китайський індекс Shanghai Composite до 8:20 за київським часом знизився на 0,6%, гонконгський Hang Seng впав на 1%.

У Гонконгу найбільше опускаються папери Alibaba Health Information Technology Ltd. (-4,4%), біологічної Wuxi Biologics (Cayman) Inc. (-2,9%), виробника ПК Lenovo Group Ltd. (-2,6%) та технологічної Meituan (-2,1%).

Ринкова капіталізація девелоперської Country Garden Holdings Co. знижується на 3,5%. Чистий прибуток компанії в січні-червні впав на 96%, скоригований – на 68% на тлі кризи в секторі нерухомості Китаю.

Котирування акцій інвестиційної компанії CITIC Ltd. зростають на 1,5% після публікації фінансової звітності за перше півріччя. Чистий прибуток компанії зріс на 13%.

Південнокорейський індекс Kospi до 8.25 мск піднявся на 0,9%.

Акції одного з найбільших у світі виробників чіпів та споживчої електроніки Samsung Electronics Co. зростають на 0,3%, автовиробника Hyundai Motor Co. – на 3,7%.

Австралійський S&P/ASX 200 зріс на 0,7%.

Папір медичний Healius Ltd. збільшуються у ціні майже на 4%. Чистий прибуток компанії минулого фінансового року підскочив у 7 разів.

, , ,