Business news from Ukraine

“МетЛайф” одержав від Нацбанку розширений обсяг ліцензій

20 Червня , 2024  

Національний банк України (НБУ) 17 червня погодив ПрАТ “МетЛайф”, що спеціалізується на страхуванні життя, розширення обсягу ліцензії на здійснення діяльності з прямого страхування та вхідного перестрахування.

Як повідомляється на сайті регулятора, компанія отримала право здійснювати страхування за класами страхування від нещасного випадку (зокрема на випадок виробничої травми та професійного захворювання) і страхування на випадок хвороби (зокрема медичне страхування).

У повідомленні також підкреслюється, що з урахуванням цього розширення ліцензія ПрАТ “МетЛайф” вважається переоформленою.

Згідно зі звітністю ПрАТ “МетЛайф”, обсяг страхових премій компанії в зазначеному періоді становив 2,489 млрд грн, страхові резерви – 6,186 млрд грн.

За 2023 рік страховик виплатив страхові відшкодування в обсязі 516,6 млн грн.

Частка компанії за обсягом сформованих страхових резервів на ринку страхування життя становить 31,3%.

ПрАТ “МетЛайф” входить до складу провідної світової корпорації MetLife. Компанія працює в Україні з 2002 року. Основні напрямки бізнесу – накопичувальне страхування життя, страхування від нещасних випадків і критичних захворювань, корпоративне страхування та банкострахування.

 

, ,