Business news from Ukraine

МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПАРТНЕРСТВА БЛАГОДІЙНОГО ЗАХОДУ “ПАРАД НАЦІЙ 2021”

25 Грудня , 2021  

9 грудня, у Києві в Pochayna Event Hall відбувся щорічний Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”. Благодійну спрямованість щорічного заходу скеровано на допомогу дітям з обмеженими можливостям психофізичного та інтелектуального розвитку.

На цьогорічному благодійному вечорі відбулась концертна програма. До неї долучилося із художніми номерами 41 країна світу: Австралія, Австрія, Азербайджан, Аргентина, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Британія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індонезія, Іран, Ірак, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Катар, Кіпр, Китай, Киргизстан, Корея, Кувейт, Латвія, Литва, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Саудівська Аравія, Словаччина.

Кожна країна презентувала себе державним прапором, національним вбранням та творчим номером.

Благодійність – поступово перетворюється в одним із найкращих трендів сучасності: чим більше людей до неї долучаються, тим ліпшим світ стає для всіх.

Міжнародний Європейський Університет радо долучається до цього тренду та підтримує дружби між нашими народами заради миру та процвітання.

Цьогоріч Міжнародний Європейський Університет представляли:

  • Президент Міжнародного Європейського Університету Франц Володимир фон Габсбург-Лотрінген.
  • Перший проректор Алла Наволокіна.
  • Проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Олексій Куліков
  • Радник першого проректора Максим Житар

Перший проректор Міжнародного Європейського Університету Алла Наволокіна виступила із вітальним словом зі сцени “Параду Націй”:

“Шановні пані та панове! Я щиро рада вітати вас від імені Міжнародного Європейського Університету. Наша команда, уже як родина – частина якої зараз перед вами на цій сцені. Ми молоді, креативні, європейсько-орієнтовані, програми у нас також європейські. Ми розуміємо, що ми виховуємо амбасадорів України. У нашому університеті навчаються представники із 92 країн на 7 факультетах. Тому людяність, благодійність, саме те, що ми їм показуємо та чого ми їх вчимо” – розповіла пані Алла.

Президент Міжнародного Європейського Університету Франц Володимир фон Габсбург – Лотринген, висловив слова вдячності організаторам та вручив переможцям благодійної лотереї подарунки.

“Не може бути нічого кращого, ніж усвідомлювати, що ми врятував чиєсь життя та заохотили до цього ще когось, хто також його врятує. Ми із Вами – це потужна об’єднуюча сила, яка, водночас, і привертає увагу суспільства до проблем, і допомагає усім разом шукати вихід для їх вирішення”, – розповів Франц Володимир.

До «Параду Націй 2021» долучились наступні країни: Австралія, Австрія, Азербайджан, Аргентина, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Британія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індонезія, Іран, Ірак, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Катар, Кіпр, Китай, Киргизстан, Корея, Кувейт, Латвія, Литва, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Саудівська Аравія, Словаччина.

Ведучими заходу були – Микита Добринін та Дарія Квіткова.

Організатори заходу – Fashion of Diplomacy

Подія проводилась за підтримки:

• Міністерства закордонних справ України;

• Міністерства культури та інформаційної політики України;

• Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності».

, , , , , , ,