Business news from Ukraine

МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ СПІЛЬНО З РОСТИСЛАВОМ ВАЛІХНОВСЬКИМ ЗАПУСТИЛИ МЕДІА ПРОЄКТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

25 Грудня , 2021  

Згідно стандартів вищої освіти в Україні основними задачами викладача є систематизація знань студента, формування здатності застосовувати ці знання, уміння, навички у повсякденній роботі лікаря.

Сьогодні доведено, що основою базової медичної освіти є практико-орієнтоване навчання. Успішність процесу практико-орієнтованого навчання неможлива без використання сучасних технологій.

Міжнародний Європейський Університет, прикладає усіх зусиль до того, щоб студент отримував максимум знать та мав можливість проходити практику у кращих лікарів України.

Інститут хірургії Ростислава Валіхновського – Valikhnovski Surgery Institute є одним з провідних медичних закладів України, що має 20-річну історію. Професійні досягнення засновника Інституту Ростислава Валіхновського в галузі хірургії відомі та визнані не тільки в Україні, а й за кордоном.

Нагадаємо, Ростислав Валіхновський отримав звання почесного професора Міжнародного Європейського Університету.

Серед його клієнтів – президенти країни, урядовці, депутати парламенту, спортсмени та інші знаменитості, зокрема, президент України Віктор Ющенко та оперний тенор Володимир Гришко. На рахунку Ростислава Валіхновського понад 250 000 пацієнтів із 27 країн світу та більше 10 000 успішних операцій. Найскладніші та найунікальніші з них він проводить особисто.

Спільно з прес-службою Міжнародного Європейського Університету, на чолі з прес-секретарем Ольгою Левкун, випущено новий проєкт для студентів та майбутніх абітурієнтів Європейської медичної школи.

“За весь час співпраці з Міжнародним Європейським Університетом,

ми займаємо першу позицію по навчанню, або по настроюванню талантів наших студентів на сучасну доказову медицину в області хірургії. ” – наголосив Ростислав Валіхновський.

Запис матеріалів відбувався в операційній лікаря.

Вашій увазі пропонуємо переглянути відеоматеріали.

Топ-5 порад від Ростислава Валіхновського, чому варто обирати саме Європейську медичну школу МЄУ

10 переваг навчання в Європейській Медичній Школі Міжнародного Європейського Університету від Ростислава Валіхновського

, , ,