Business news from Ukraine

MONOBANK ВІДМОВИВСЯ ВІД ПРИПИНЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ У КРИМУ ТА ОРДЛО

19 Квітня , 2022  

Віртуальний monobank відмовився від припинення обслуговування клієнтів, які перебували до війни і досі не залишили території Криму і т.зв. Л/ДНР, через незадоволення цим рішенням 30% людей, опитаних у фейсбуці, повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

“Звісно ж, ми не ухвалимо рішення, яке викликає невдоволення більше ніж у 30% опитаних. Закриватимемо рахунки клієнтів, які виїхали 24 лютого до Криму і ОРДЛО”, – написав він у телеграмі у понеділок.

“За Росію, Білорусь, Північну Корею, Сирію та Еритрею навіть не просіть”, – додав Гороховський.

Заступник постійного представника президента України у Криму Таміла Ташева зазначила, що рішення про закриття рахунків українців на окупованих територіях є незаконним.

“Завтра надішлемо вам офіційну позицію з юридичним обґрунтуванням неприпустимості таких кроків і виступимо публічно із заявою з цього приводу… Повторюся, рішення незаконне і правової підстави під собою не має”, – написала вона під постом Гороховського.

Ташева також висловила жаль, що якісь питання вирішуються голосуванням у фейсбуці.

“За законом (про фінмоніторинг – ІФ) ми маємо право відмовити в обслуговуванні будь-якому клієнту будь-коли не пояснюючи причин”, – свого часу писав співзасновник monobank.

Як повідомлялося, віртуальний monobank 18 квітня припинив обслуговування 11,25 тис. клієнтів, які перебували до війни і досі не залишили території Росії, Білорусі, Криму, т. зв. Л/ДНР, Північної Кореї, Сирії та Еритреї.

У січні 2017 року мобільний банк без відділень – monobank – заснували колишні топменеджери ПриватБанку Роман Гороховський, Дмитро Дубілет та Михайло Рогальський. Він працює під ліцензією Універсал Банку, який серед іншого входить до групи “ТАС” (Київ).

Станом на 31 грудня 2021 року кількість клієнтів monobank становила 5 млн осіб.

, , , ,