Business news from Ukraine

МТСБУ проведе першу сесію онлайн-курсу «Основи нового закону про ОСЦПВ»

30 Травня , 2024  

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) 31 травня о 10:00 проведе першу сесію онлайн-курсу – «Основи Нового закону про ОСЦПВ», повідомляють на сторінок Бюро у Фейсбуці.

Сесію проведе начальник юридичного управління МТСБУ Роман Роменський, який розповість про основні принципи та порядок укладення договорів страхування відповідно до основ нового закону (I-II розділ законопроєкту).

При цьому уточнюється, що учасникам не потрібно реєструватися, достатньо перейти за посиланням прямого ефіру YouTube https://www.youtube.com/live/hIQEzWFqQqc

МТСБУ у зв’язку з ухваленням 21 травня 2024 року Верховною Радою законопроєкту «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» проведе ознайомлювальний курс щодо основних положень законопроєкту, повідомляється на сайті Бюро.

Ознайомчий курс складатиметься з чотирьох сесій (за розділами законопроєкту), що відбуватимуться на офіційному YouTube каналі МТСБУ по п’ятницях о 10:00, тривалістю 1 година 30 хвилин, з них 30 хвилин буде виділено для відповідей на запитання.

Орієнтовний план лекцій: 1 сесія: Основні засади Нового закону про ОСЦПВ та порядок укладення договорів страхування (І-ІІ розділ законопроєкту), 2-3 сесія: Врегулювання страхових випадків і порядок проведення виплат (ІІІ розділ законопроєкту), 4 сесія: Оновлення функціональної роботи МТСБУ та основні засади членства страхових компаній у Бюро (ІV розділ законопроєкту).

YouTube

, ,