Business news from Ukraine

НА ВИХІДНИХ ПІД КИЄВОМ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ «МОНГОЛЬФ’ЄРІЯ»

3 Червня , 2021  

4-6 червня під Києвом відбудеться продовження фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія. Мамо, я вдома ». В небо піднімуться понад 20 аеростатів.

Учасники фестивалю зможуть відвідати подію на світанку або у вечірній час – після 17:00. Окрім можливості зробити унікальні фото, учасники зможуть здійснити прив’язний або вільний політ на аеростаті за попереднім замовленням. Увечері 5 червня заплановані DJ-сет, робота фуд-корту, розваги для дітей, а також трансфер з Києва на локацію фестивалю. В інші дні – тільки вільні польоти аеростатів.

Фестиваль відбудеться в 39 км від Києва, в Макарівському районі. Для участі у фестивалі необхідно придбати один з видів сертифікатів на сайті https://balloonfest.com.ua Відвідування для всією родиною або компанією друзів без польоту обійдеться в 290 грн (за всіх), прив’язний політ від 550 грн, а вільний – 3550 грн за людину.

Повітроплавні заходи сильно залежать від погодних умов. Організатори фестивалю просять стежити за повідомленнями на e-mail, а також сайті фестивалю.

Нагадаємо, що перша частина фестивалю відбулася 15-16 травня. Учасники фестивалю мали змогу побачити 25 повітряних куль, але через вітряну погоду частина запланованих заходів довелося перенести.

, ,