Business news from Ukraine

Нацбанк оштрафував СК “Кредо”

8 Серпня , 2023  

Національний банк України (НБУ) оштрафував ТДВ “СК “Кредо” (Запоріжжя) на суму 153 тис. грн за порушення вимог у сфері фінансового моніторингу.

Як повідомляють на сайті регулятора, штраф накладено, зокрема, за неналежне виконання обов’язків розробляти та впроваджувати внутрішні документи щодо запобігання та протидії, за незабезпечення навчальних заходів для агентів установи (їхніх працівників) з метою розуміння ними покладених на них обов’язків і порядку дій.

А також за порушення положень НБУ, в частині надання до Національного банку інформації (статистичної звітності) з питань запобігання та протидії з помилками, та в частині неналежного виконання обов’язку застосовувати у своїй діяльності ризик-орієнтований підхід.

Серед порушень також названо неналежне виконання обов’язку на постійній основі формувати та запровадити в електронному вигляді перелік клієнтів зі встановленими установою рівнями ризику ділових відносин та фактами встановлення належності клієнта до категорії політично значущих осіб, членів сім’ї або осіб, пов’язаних із політично значущою особою.

СК “Кредо” зареєстрована 2004 року, спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування.

За даними компанії на початок поточного року її акціонерами є ТОВ “Стілброк” -41,984%, Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю “Неон” -14,149%, Віктор Кривцун -12,287% і Віталій Чайка -33,835%.

, , ,