Business news from Ukraine

Нафта починає березень зростанням, Brent торгується біля $82,2 за барель

1 Березня , 2024  

Ціни на нафту еталонних марок помірно підвищуються вранці в п’ятницю після невеликого зниження напередодні, яке не завадило котируванням завершити в плюсі другий місяць поспіль.

Ціна травневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:01 кв становить $82,19 за барель, що на $0,28 (0,34%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти знизилися в ціні на $0,24 (0,3%), до $81,91 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу збільшилися на $0,21 (0,27%) і становили $78,47 за барель. За підсумками минулої сесії контракт подешевшав на $0,28 (0,4%) – до $78,26 за барель.

У лютому ціна Brent підвищилася на 2,3%, WTI – на 3,2%, незважаючи на “різні сили, що чинили тиск на світовий сировинний ринок”, зазначив аналітик FXTM Лукман Отунуга.

“У будь-якому разі ціни залишаються в досить широкому діапазоні, і для зміщення балансу сил у бік “биків” або “ведмедів” знадобиться фундаментальний стимул, – сказав він в інтерв’ю MarketWatch. – Це може бути розширення скорочень поставок з боку ОПЕК+, посилення геополітичної напруженості або приємний сюрприз з боку економіки Китаю”.

,