Business news from Ukraine

Німеччина збільшить постачання боєприпасів для танків Leopard 2 Україні

14 Липня , 2023  

Збройні сили Німеччини розширили приблизно до 4 млрд. євро контракт із виробником зброї Rheinmetall на виготовлення боєприпасів для танків Leopard 2, передбачають, що частину цих боєприпасів поставлять в Україну, повідомляють на сайті концерну Rheinmetall.

“Бундесвер продовжив чинний рамковий контракт із компанією Rheinmetall на постачання танкових боєприпасів на суму близько 4 млрд. євро… Замовлення висловлює прагнення збройних сил ліквідувати прогалини, що виникли в запасах, і збільшити загальний обсяг поставок боєприпасів з урахуванням ситуації у сфері безпеки. Рамкова угода також передбачає постачання значної кількості танкових боєприпасів для збройних сил України”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що “до кінця 2030 року за укладеною рамковою угодою може бути закуплено кілька сотень тисяч бойових і навчальних набоїв різних конструкцій калібру 120 мм х 570, подібних до тих, якими стріляє основне знаряддя основного бойового танка “Леопард-2”.

Як повідомляє компанія, перше постачання боєприпасів на суму близько 309 млн. євро відбулося одразу після підписання контракту.

Підкреслюється, що для багатьох країн, які використовують бойовий танк “Леопард” зі 120-мм гладкоствольною гарматою, компанія Rheinmetall є основним постачальником боєприпасів цього калібру.

, , ,