Business news from Ukraine

“ОРГАНІК СТАНДАРТ” РОЗПОЧАВ ВИДАЧУ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРТИФІКАТІВ НА ЕКСПОРТ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

4 Липня , 2022  

Сертифікаційний орган “Органік Стандарт” з 1 липня почав додавати експортні сертифікати до системи Traces із використанням електронного підпису e-Seal, що допоможе відмовитися від паперового документообігу під час експорту органічної продукції з України до ЄС.

“Для нашої команди це визначна подія. Отримання права електронного підпису в системі Traces NT – це тривалий процес, який ми розпочали ще в листопаді 2021 року. Це досягнення стало важливим визнанням наших успіхів та зусиль на шляху до тих змін та інновацій, які ми впроваджуємо для покращення якості нашої роботи”, – написав “Органік Стандарт” у фейсбуці в понеділок.

Таким чином, клієнтам компанії більше не потрібні паперові сертифікати щодо проходження інспекції для експорту органічної продукції до країн ЄС.

ТОВ “Органік Стандарт” (Київ) – перший український сертифікаційний орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва. Наразі компанія здійснює сертифікацію у всіх регіонах України, а також проводить інспекційні роботи у Казахстані у партнерстві з міжнародними органами сертифікації.

, , ,