Business news from Ukraine

Рекордну кількість випадків зараження коронавірусом за добу виявили в Китаї

24 Листопада , 2022  

У Китаї за добу виявили понад 31 тис. випадків зараження коронавірусом COVID-19, влада продовжує посилювати заходи щодо боротьби із захворюванням, повідомляє в четвер Associated Press.

За останні 24 години в країні було виявлено 31,444 тис. випадків захворювання на коронавірус – найвищу кількість заражень за день з моменту виявлення вірусу в Ухані наприкінці 2019 року.

У центрі провінції Хенань місті Чженчжоу влада оголосила про посилення заходів для боротьби з вірусом. У восьми районах міста, починаючи з четверга, протягом п’яти днів люди зможуть виходити з дому лише для придбання їжі чи отримання медичної допомоги. У цих районах проживає близько 6,6 млн. осіб. У всьому місті щодня проводитимуться тести на вірус.

У Пекіні лікарню для хворих на COVID-19 відкрили у виставковому центрі. Також було заборонено доступ до Пекінського університету міжнародних досліджень після того, як там виявили випадок захворювання на вірус. У місті закрили деякі торгові центри та офісні будівлі.

У понеділок влада міста Гуанчжоу ввела локдаун у районі Байюнь, в якому проживає близько 3,7 млн ​​осіб, а мешканців деяких районів міста Шицзячжуан попросили не залишати вдома, поки в місті проводяться масові тести на вірус. У Шицзячжуані проживає близько 11 млн людей.

Китай дотримується політики “нульової толерантності” до COVID-19. Це означає, що з метою обмеження поширення вірусу вживаються такі заходи, як локдауни та обов’язковий карантин для тих, хто вступав у контакт з інфікованими людьми. При цьому раніше в листопаді влада країни оголосила про деяке пом’якшення заходів, зокрема, про скорочення термінів самоізоляції для тих, хто прибуває до країни.

,