Business news from Ukraine

SKYUP ПЛАНУЄ РОЗШИРИТИ СВІЙ ФЛОТ ДО 22 ЛІТАКІВ, ПРОДОВЖИТЬ РОЗВИВАТИ КАРТУ ПОЛЬОТІВ І ЗБІЛЬШУВАТИ ШТАТ – CEO

24 Грудня , 2021  

Авіакомпанія SkyUp (Київ) з оптимізмом дивиться у 2022 рік, має намір розширювати свій флот і географію польотів, запустити нові сервіси для пасажирів, а також збільшити свій штат, повідомив CEO SkyUp Airlines Дмитро Сєроухов у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

“Ми з оптимізмом дивимося у 2022 рік. Насамперед ці надії пов’язані з вакцинацією проти COVID-19. Від початку кампанії в усьому світі вже повністю вакциновано майже 4 млрд осіб, а в Україні – понад 13 млн. Також очікуємо, що з початком широкого застосування ліків від COVID-19, що з’являються, вдасться ефективніше долати захворювання і в результаті якщо не зняти, то принаймні послабити обмеження на пересування. Зі свого боку ми робимо все від нас залежне, щоб подорожі були безпечні й комфортні в сьогоднішніх реаліях”, – сказав він.

За словами Сєроухова, у 2021 році SkyUp перевезла рекордні для компанії в річному розрізі понад 2,6 млн пасажирів, а в 2022 році очікуються ще більші показники.

“У наших планах на наступний рік – розширити наш флот із 15 до 22 літаків, продовжити розвивати нашу карту польотів і відкривати нові напрямки. Ми вже анонсували літню польотну програму з більше ніж сотнею маршрутів із Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя та Одеси до понад 30 країн Європи, Кавказу, Близького Сходу та Центральної Азії. Це, зокрема, рейси в Іспанію, Францію, Грузію, Ізраїль, Саудівську Аравію, Казахстан та Італію”, – зазначив Сєроухов.

У зв’язку з цим компанія планує збільшувати кількість співробітників. За словами CEO, тільки в 2021 році кількість співробітників SkyUp зросла з 800 до 1,2 тис. осіб.

“Наступного року ми також продовжимо роботу над розширенням асортименту зручних і корисних сервісів і продуктів для пасажирів. Зокрема, запускаємо нові формати коротких подорожей – CityBreaks і Weekend for U”, – додав він.

Як повідомлялося, авіакомпанія SkyUp Airlines у 2019 році виконала 12,198 тис. рейсів і перевезла понад 1,7 млн пасажирів (частки регулярних і чартерних рейсів у загальній кількості перевезень були майже однаковими).

ТОВ “Авіакомпанія “Скайап” зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником є ТОВ “ACS-Україна” Тетяни та Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

На початку 2018 року авіакомпанія отримала від Державіаслужби України сертифікат експлуатанта, а також сертифікат TCO, який видає Європейське агентство з безпеки польотів (EASA) і який надає право здійснювати польоти до ЄС. 21 травня 2018 року авіакомпанія здійснила свій перший рейс Київ – Шарм-ель-Шейх.

, ,