Business news from Ukraine

Солоність моря на пляжах Одеси впала майже у 2 рази

14 Червня , 2023  

Проби морської води в акваторії Одеси засвідчили перевищення в ній норм вмісту забруднювальних речовин і різке падіння солоності внаслідок підриву російськими окупантами греблі Каховської гідроелектростанції на Дніпрі, проте збудників холери не виявлено, повідомляють у Телеграм-каналі Одеської мерії “Одесса. Офіційно” у вівторок.

“У відібраних 10 червня з точок в Одесі пробах морської води збудника холери та холероподібних вібріонів не виявлено… У відібраних пробах морської води на пляжі “Ланжерон” зафіксовано перевищення заліза в 4,8 раза, солоність нижча за норму у 2,7 раза; у відібраних на 16-й станції Б. Фонтану пробах зафіксовано перевищення заліза в 4,8 раза, солоність нижча за норму в 2,7 раза; в відібраних на 16-й станції Б. Фонтану пробах зафіксовано підвищення вмісту заліза в воді. Фонтану пробах зафіксовано перевищення зважених речовин у 1,8 раза, заліза – у 5,2 раза, солоність нижча за норму в 2,9 раза”, – ідеться в повідомленні.

Водночас повідомляється, що питна вода, яка постачається в Одесу, відповідає санітарним нормам. “Питна вода відповідає Державним санітарним нормам і правилам 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”, – повідомляють у мерії.

В Одеській міськраді нагадали, що продовжує діяти наказ Одеської обласної військової адміністрації від 16 липня, яким встановлено особливий режим пересування громадян на окремих територіях Одеської області, заборонено перебування на узбережжі Чорного моря, зокрема в межах пляжних зон.

,