Business news from Ukraine

Business news from Ukraine

Старт будівництва на Закарпатті логістичного центру Horonda Platform заплановано на червень 2024 року

21 Квітня , 2024  

Старт будівництва на Закарпатті інноваційного логістичного центру Horonda Platform, спільного проєкту італійського консорціуму на чолі з FS Group (Державна залізниця Італії) та української NSV Group, заплановано на червень 2024 року, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у пресслужбі NSV Group.
Керуючий партнер NSV Group Микола Шаповалов повідомив, що за підсумками зустрічі представників NSV Group, яка відбулася 10 квітня, і міністра бізнесу Італії Адольфо Урсо ухвалили низку рішень, які суттєво вплинуть на розвиток проєкту. Зокрема, вирішено подати заявку від NSV Group за підтримки FS Group (Італійські залізниці) відповідно до закону про “інвестнянь”. Уточнено час старту будівельних робіт – червень 2024 року.
“Земля оформлена, ТУ отримані. Завершуються необхідні заходи для отримання дозволу на “підготовчі роботи”, старт очікуємо в червні. Завершуються проєктні вишукування”, – повідомив Шаповалов.
Серед перспективних нових ініціатив, які обговорювалися під час зустрічі, – створення італійського селища поруч із Horonda Platform.
“Ми задоволені результатами зустрічі. Упевнені, що спільні зусилля українських та італійських партнерів сприятимуть створенню інноваційного логістичного центру, який стане не тільки символом співробітництва двох країн, а й найважливішим фактором розвитку обох економік. Віримо, що зможемо залучити ще більшу кількість італійських бізнесменів до участі у створенні індустріального парку. Ми з нетерпінням чекаємо початку будівництва і пишаємося тим, що зможемо зробити свій внесок у розвиток логістичної сфери України, а отже, у відновлення країни після перемоги”, – резюмував Шаповалов.
Як повідомлялося, проєкт Horonda Platform у селі Горонда Мукачівського району Закарпатської області охоплює 13 га сухого порту, 35 га індустріального парку та силосного сховища ємністю 50 тис. тонн. На першій стадії проєкту заплановано дві залізничні лінії європейського та дві українського формату по 1 км. Також закладено можливість розширення та значного збільшення потужностей.

, ,