Business news from Ukraine

У наглядовій раді страхової компанії “Альфа Страхування” відбулися зміни

12 Грудня , 2022  

Наглядова рада Страхової компанії “Альфа Страхування” 8 грудня припинила повноваження першого заступника голови правління Ольги Левченко та члена правління, заступника голови правління з продажу Віктора Грека у зв’язку з достроковим розірванням трудового договору, повідомляється в інформації страховика, розміщеної в базі НКЦПФР.

Також уточнюється, що Ольга Левченко обіймала цю посаду з травня 2019 року, Віктор Грек – з грудня 2017 року.
При цьому наголошується, що наглядова рада призначила на посаду члена правління Дмитра Панібратенка.

Як повідомлялося, Національний банк України 5 грудня 2022 року застосував до ПрАТ СК “Альфа Страхування” захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій на надання фінансових послуг, у зв’язку з невідповідністю компанії вимогам Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умов здійснення ними діяльності (…), а саме вимогам до ділової репутації надавачів фінансових послуг.

Пізніше Моторне (транспортне) страхове бюро України на своєму сайті повідомило, що у зв’язку з тимчасовим зупиненням СК “Альфа Страхування” ліцензії на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), вона втратила право укладати нові договори.

Як повідомлялося, СК “Альфа Страхування” заснована 2000 року. Пропонує універсальний портфель послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб.

,