412 осіб було забезпечено роботою, 4,5 тисячі отримали профорієнтаційні послуги. На початку лютого на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебували 5 тисяч громадян, понад 3,8 тисячі з них отримували допомогу по безробіттю. На обліку перебували 1,7 тисячі представників соціально незахищених категорій населення. Під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, а її максимальний розмір не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року (на сьогодні – 6700 гривень).
Протягом січня статус безробітного мали 1,2 тисячі внутрішньо переміщених осіб. 57 з них вдалося забезпечити роботою. У січні 2023 році 86 роботодавців столиці отримали кошти за програмою компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 240 внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою КМУ від 20 березня 2022 р., № 331. Сума компенсації склала понад 2,5 млн. грн.
На початку лютого 2023 року в базі даних КМЦЗ налічувалося 4,4 тисячі актуальних вакансій, про які роботодавці повідомили столичну службу зайнятості. Під час війни найбільше пропозицій роботи у Києві для робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, вчителів та водіїв. У попиті також швачки, медичні сестри (брати), продавці продовольчих товарів, слюсарі-сантехніки, фармацевти, електромонтери, кухарі, вихователі закладів дошкільної освіти, слюсарі, монтажники радіоелектронної апаратури, лікарі загальної практики – сімейний лікарі, соціальні робітники, електрогазозварники, токарі, інженери, практичні психологи, електромеханіки та бухгалтери.
Для столичного ринку праці характерний дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили, коли, з одного боку, існує значний попит на представників робітничих професій, тоді як з іншого, серед безробітних переважають службовці. Тісна співпраця служби зайнятості з роботодавцями, зокрема, участь у формуванні кадрового потенціалу підприємств, сприятиме поліпшенню ситуації на ринку праці міста.