Business news from Ukraine

Угорщина знову скасувала низку поїздів до України

20 Серпня , 2023  

Угорська залізниця на суботу скасувала поїзди №6284 із Дебрецена до Мукачева, №33 із Мукачева до Будапешта та №6285 із Захоні до Чопа через “великий пасажиропотік і тривалий прикордонний контроль”, повідомляє Укрзалізниця.
“Угорська залізниця щойно повідомила, що сьогодні поїзди №6284 із Дебрецена до Мукачева, №33 із Мукачева до Будапешта та №6285 із Захоні до Чопа не курсуватимуть через “великий пасажиропотік і тривалий прикордонний контроль”. Це вже не перший подібний випадок цього місяця”, – йдеться в повідомленні Укрзалізниці в телеграм.
“Нам прикро за пасажирів, які очікують на ці рейси в Мукачеві, Чопі та на території Угорщини; і хоча цей маршрут обслуговує саме угорський MAV START, ми з боку Укрзалізниці приносимо вибачення”, – зазначає Укрзалізниця.
“Пройшовши весну 2022-го, ми не звикли до скасування рейсів через велику кількість пасажирів і цінуємо репутацію залізниці загалом як прогнозованого та найнадійнішого транспорту, тож використовуватимемо всі офіційні канали з вимогою до угорських колег налагодити безперебійний рух для наших пасажирів”, – наголосила Укрзалізниця.

,