Business news from Ukraine

НА ТРАСІ ТАТАРІВ – КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ТРИ МОСТИ

13 Квітня , 2021  

На автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський (Івано-Франківська обл.) за програмою “Велике будівництво” загалом будуть відремонтовані три мости, повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

За даними ОДА, на сьогодні активні роботи відбуваються на мосту через р. Лючка в с. Стопчатів (Косівський р-н). Тут завершується армування монолітної плити, влаштовують підходи до мосту. Для забезпечення робіт рух автотранспорту організовано через тимчасовий об’їзний міст.

Крім того, для капітального ремонту 12-метрового арочного мосту у Стопчатові розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації. Як повідомляють в ОДА, наразі цей міст не відповідає вимогам щодо вантажопідйомності та габаритів.

Роботи також тривають на мосту через р. Мачура в селищі Ворохта. Зазначається, що цей міст був побудований у 1968 році, останнє його обстеження виявило численні дефекти та пошкодження.

Щойно дадуть змогу погодні умови, на побудованому тимчасовому об’їзному мосту та на підходах до нього буде влаштовано асфальтобетонне покриття, після чого старий міст демонтують і розпочнуть будівництво нового мосту довжиною 18,5 м.

Як повідомлялося, Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) планує у 2021 році відновити 150 мостів.

,