Business news from Ukraine

“НОВА ПОШТА” ІНВЕСТУВАЛА 16 МЛН ГРН У ВІДКРИТТЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО ХАБУ ДЛЯ ОТГ НА ЛУГАНЩИНІ

18 Жовтня , 2021  

Група компаній “Нова пошта” 15 жовтня 2021 року відкрила адміністративний хаб для об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у селах Луганської області, зазначено в повідомленні компанії.

Цей проект реалізовано в рамках приватно-державного партнерства спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Головне, це нова ідея – Центр культурного простору, який змінює поняття “сільський клуб”. Тут є можливість вчитися через інтернет, і не треба їхати в інше місто. Старші люди можуть прийти з онуками – діти займаються на 3D-принтері, а люди читають у цей час книжки або слухають лекцію”, – наведено в повідомленні компанії слова міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова.

Адміністративний хаб розташований на площі 700 кв. м у с. Шульгинка. У ньому розмістилися відділення “Нової пошти”, центр надання адміністративних послуг, продуктовий магазин, аптека, сервісний центр мобільного оператора тощо. Територія навколо озеленена, на ній встановлено лавки з сонячними батареями та зарядками для телефонів, а також ліхтарі на сонячних батареях. Поруч із хабом змонтовано дитячий майданчик із сучасними гойдалками та спеціальним безпечним гумовим покриттям. Для жителів селища побудовано також вуличний кінотеатр із великим LED-екраном.

У відкриття зазначеного адміністративного хабу “Нова пошта” інвестувала 16 млн грн.

В інноваційному відділенні “Нової пошти” можна одержувати та відправляти посилки вагою до 30 кг. Для зручності клієнтів, які купують онлайн одяг та взуття, у відділенні розташована примірочна.

У цьому відділенні “Нова пошта” також вперше тестує нову зону самообслуговування, розраховану на користування декількома клієнтами одночасно. Її обладнано сканером, двома екранами та круговим столом навколо металічного кронштейна.

Крім того, у відділенні надають фінансові послуги: можна оплатити комунальні платежі, зняти готівку з картки, здійснити грошові перекази тощо, а біля входу розміщено поштомат.

Раніше “Нова пошта” підтримала проект із відкриття сервісних центрів на лініях розмежування. Зокрема, у рамках нього в грудні 2020 року “Нова пошта” відкрила сервісний центр у Новотроїцькому Донецької області, в якому розмістилися центр надання адміністративних послуг, відділення компанії, центр зайнятості, банк, медичний пункт тощо.

, , , ,