Business news from Ukraine

ПРОЕКТ КЛУБ ЕКСПЕРТІВ ЗАПУСКАЄ СЕРІЮ ВІДЕО ОГЛЯДІВ ПРО ЕКОНОМІКУ

27 Липня , 2021  

В рамках “Клубу Експертів” на щомісячній основі стартувала рубрика “Макроекономічний огляд”. У першому відео співзасновник проекту, кандидат економічних наук Максим Уракін проаналізував основні макро показники.

“Мета нашого проекту “Макроекономічний огляд” – видати глядачеві ключову статистику і інформацію в максимально зручному вигляді, зробити це лаконічно і зрозуміло, замінивши громіздкі таблиці і довгі міркування аналізом графіки”, – заявив організатор досліджень Максим Уракін.

У блоці про населення України були представлені останні дані Держслужби статистики про кількість жителів нашої країни, проведено порівняння статистики державних органів і показників так званої “електронної перепису” січня 2020 року. Крім того, були відображені свіжі дані по безробіттю і рівню зарплат в регіонах.

В економічному блоці проаналізовані показники ВВП, обсяг зовнішньої торгівлі, основні торговельні партнери України, державний борг, показники і джерела інвестицій і промислове виробництво.

Всі дані представлені у вигляді графіків і діаграм, що доповнюють відеоряд.

Надалі Клуб експертів буде аналізувати і презентувати як актуальну статистику України, так і порівнювати свіжі дані з попередніми періодами, а також з показниками інших країн.

Крім того, планується серія тематичних передач, які будуть присвячені стану різних галузей економіки України та їх характеристика за період 30 років незалежності.

З повним відео можна ознайомитися на ютуб-каналі “Клуб експертів” за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=tCKGn3uGR_Y

Підписатися на канал Клуб Експертів можна тут.

, , ,