Business news from Ukraine

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ “ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ”

15 Жовтня , 2021  

Еко-Гільдія України спільно з інформаційно-аналітичним порталом «Коментарі», який за версією USAID-Internews входить в ТОП-20 найпопулярніших ЗМІ України, запрошують вас приєднатися до круглого столу “Захист навколишнього середовища: соціальна відповідальність бізнесу”.

КОЛИ: 20 жовтень 2021 роки з 15-00 до 18-00

ДЕ: готель Hyatt Regency (вул. Алли Тарасової, 5).

МЕТА:

Актуалізувати необхідність соціальної відповідальності та основ сталого розвитку компаній, започаткувати спільну роботу вчених, громадських організацій та органів влади над впровадженням програм зі стимулювання бізнесу в екологічній трансформації.

За підсумками заходу будуть розроблені «дорожня карта» щодо стимулювання соціальної відповідальності бізнесу, а також засади взаємодії бізнесу і держави на шляху сталого розвитку країни.

Учасники заходу:

– Руслан Стрілець, заступник Міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

– Ольга Бойко, координатор Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації

– Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру

– Олена Марушевська, проект ЄС-ПРООН “Європейський Союз для екологічного моніторингу Чорного моря” (EU4EMBLAS)

– Тетяна Сахарук, генеральний директор ГД ООН в Україні

– Юлія Овчиннікова, народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного і рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України

– Ольга Казанцева, помічник віце-президента ІСС Ukraine з питань сталого розвитку, енергоефективності та охорони навколишнього середовища

– Діана Мироненко, Miss Ukraine Earth 2017 року, Director of Foundation “У нас є сили”, автор дитячої книги за програмними цілями сталого розвитку “17call Earth”

– Віктор Гольдський, засновник Еко-Гільдії України, власник медіагрупи “Коментарі”

Захід відбудеться в дві панелі. Перша – виступи представників організацій, друга – дискусійна панель. Між панелями для гостей буде проведено каву-брейк. Тривалість заходу – три години.

Акредитація журналістів: o.kazantseva.o@gmail.com

Для акредитації заповніть форму.

Для оффлайн-учасників:

Відповідно до вимог “жовтої” зони карантину, участь дозволено тільки за наявності одного з документів:

– сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою або двома дозами вакцини;

– негативний результат ПЛР / антиген-тесту (зроблений не більше, ніж за 72 години);

– довідка про одужання.

Наявність цих документів буде перевірятися під час входу на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, дію яких підтверджено за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, в паперовій або цифровій формі в мобільному додатку “Дія”.

Вакцина повинна бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Всі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму і правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Кількість місць для участі оффлайн обмежена.

Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок і може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (19 жовтня, 18:00).

Для онлайн-учасників захід транслюватиметься через Youtube і Facebook. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації. Попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.