Business news from Ukraine

“УКРПОШТА” ДОСТАВИЛА В УКРАЇНУ ТРЕТІЙ ЛІТАК ІЗ ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ ВІД США

24 Березня , 2022  

“Укрпошта” спільно з авіакомпанією WindRose у середу, 23 березня, доставила в Україну із США 32 тонни гуманітарної допомоги.

Як повідомила пресслужба компанії у четвер, на борту літака Airbus A330 WindRose – медикаменти та речі першої необхідності на суму близько $5 млн.

Це вже третій літак із гуманітарною допомогою, який “Укрпошта” власним коштом доставляє в Україну зі США через Польщу. Ще один літак із гуманітарною допомогою очікується наприкінці тижня, 26 березня. Загалом від початку війни поштовий оператор спільно з партнерами організував та сплатив доставку 85 тонн гуманітарних вантажів із США.

“Завдяки тому, що “Укрпошта” дуже швидко відновила експортні відправлення за кордон, зокрема чартерну програму з WindRose, стала можливою системна доставка гуманітарних вантажів із США. Цінність саме цих доставок у тому, що це медикаменти – саме те, чого завжди гостро не вистачає, і те, на що ми в “Укрпошті” отримуємо постійно замовлення від волонтерів та місцевих органів влади. Дякую нашим партнерам за те, що вони знаходять фінансовий, людський та часовий ресурс, а головне, бажання допомагати українському народу”, – наведено слова генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського.

Медичні засоби доставляють до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, НДСЛ “Охматдит” (Київ), лікарні швидкої медичної допомоги в Миколаєві та інших закладів.

, , ,