Business news from Ukraine

“УКРЗАЛІЗНИЦЯ” З ПОЧАТКУ ВІЙНИ ПЕРЕВЕЗЛА ПОНАД 100 ТИС. ТОНН ГУМАНІТАРКИ

24 Травня , 2022  

“Укрзалізниця” (УЗ) з початку війни перевезла залізницею понад 100 тис. тонн гуманітарних вантажів у пасажирських, вантажних вагонах та контейнерах, повідомив голова правління компанії Олександр Камишін у своєму телеграм-каналі у вівторок.

“До перших евакуаційних поїздів, якими ми перевозили наших громадян зі сходу на захід, приїжджали волонтери та привозили гуманітарку. Їжу, одяг, медикаменти. Грузили все це в пасажирські вагони і поїзди мчали назад на схід”, – написав він.

Так, у пасажирських вагонах, за його даними, УЗ із початку війни перевезла понад 10 тис. тонн гуманітарки. Траплялися дні, коли в пасажирських вагонах перевозили по 700 тонн гуманітарки на добу.

“А потім ми повезли гуманітарку вже у вантажних вагонах та контейнерах. І тут уже підключилися наші закордонні партнери, насамперед із Польщі, а потім із інших країн. І станом на сьогодні ми перевезли вже понад 5 тис. вантажних вагонів із гуманітаркою. З початку війни ми перевезли залізницею понад 100 тис. тонн гуманітарки у пасажирських, вантажних вагонах та контейнерах”, – повідомив Камишін.

,