Business news from Ukraine

Урожайність кукурудзи в “Агротрейд” перевищила 131% планової

27 Січня , 2024  

Агрохолдинг “Агротрейд” прибрав 73% посівних площ кукурудзи і продовжує її обмолот на Чернігівщині, повідомила прес-служба агрохолдингу у Facebook.

Згідно з повідомленням, урожайність кукурудзи в Чернігівській області сягає 12 тонн/га. Високі показники з урожайності кукурудзи зафіксовано і в інших регіонах роботи агрохолдингу. У середньому вони дали змогу отримати 131% врожайності від планової.

“Високу врожайність і гарну якість зерна забезпечили правильний підбір сортів, ефективна система удобрення та вдалий інсектицидний захист. Гібриди перед промисловим посівом попередньо тестуються на демо-дослідницьких полях центрів випробувань компанії. Це дає нам змогу використовувати найбільший потенціал врожайності”, – пояснив директор агропромислового департаменту Агротрейду Олександр Овсяник.

В агрохолдингу нагадали, що 2023 року відвели під кукурудзу понад 8,3 тис. га в Чернігівській, Сумській та Харківській областях. Жнива культури вже повністю завершені в Харківській області. Найвищу врожайність – понад 14 тонн/га отримано в прифронтовій зоні Сумської області, де під регулярними обстрілами продовжують працювати співробітники агрохолдингу.

Як повідомлялося, “Агротрейд” 2023 року експортував близько 350 тис. тонн зерна, з яких 35%, або 116 тис. тонн, становила частка власної продукції, а 65%, або 230 тис. тонн сторонніх виробників.

Група компаній “Агротрейд” – вертикально інтегрований холдинг повного агропромислового циклу (виробництво, переробка, зберігання і торгівля сільгосппродукцією). Обробляє понад 70 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя та ріпак. Має власну мережу елеваторів із потужністю одночасного зберігання 570 тис. тонн.

Група також виробляє гібриди насіння кукурудзи та соняшнику, ячменю, озимої пшениці. На базі насінницького господарства “Колос” (Харківська обл.) 2014 року було побудовано насіннєвий завод потужністю 20 тис. тонн насіння на рік. У 2018 році “Агротрейд” вивела на ринок власну марку Agroseeds.

Засновник і генеральний директор “Агротрейд” Всеволод Кожем’яко.

, ,