Business news from Ukraine

ВСІМ ЛІКАРЯМ – УЧАСНИКАМ ПРОЕКТУ “ВРЯТУЙ СЕБЕ ЖИТТЯ – ПЕРЕВІРИТИ НА ДІАБЕТ” ВИГОТОВИЛИ СПЕЦІАЛЬНІ СУЧАСНІ ХАЛАТИ

31 Березня , 2021  

Партнером проекту стала компанія «In White», яка спеціалізується на виробництві медичних халатів високої якості. ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» та «In White» підписали меморандум про співпрацю. Спільно з DOC.ua, для лікарів – учасників проекту «Врятуй себе життя – перевірити на діабет», ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку», компанія розробила і виготовила медичні халати з високоякісного матеріалу, що відповідають сучасним вимогам. «In White» також долучиться до інформаційної кампанії щодо профілактики діабету і необхідності своєчасної діагностики, для запобігання важким наслідкам захворювання.

«Роль лікаря в діагностиці і лечени діабету неможливо переоцінити. Але не варто забувати про інформаційну кампанію і достовірних джерел для інформованості людей про діабет. Сьогодні в медіа багато міфів та інформації, яка не відповідає дійсності про діабет, діагностики захворювання і профілактики. Дуже важливо мати єдине джерело інформації, узгодженое спеціалізованими установами та міжнародними організаціями. Розробляючи медичний халат для ендокринологів, ми використовували айдентику проекту «Врятуй себе життя – перевірити на діабет» і DOC.ua. Сайта, де пацієнти можу знайти достовірну інформацію про діабет і методів лікування та діагностики захворювання. Ну, а той факт, що наші партнери, компанія In White розділили ідею проекту та наголосили на важливості цілісності інформаційної підтримки та пошили халати з високоякісного матеріалу і в сучасному дизайні – приємний бонус у проекті», — наголосила Олена Зубарєва, глава ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку».

«Вже довгий час компанія In White асоціюється з якістю і бездоганним сервісом. Для багатьох з назви нашої компанії починається формування довіри та становлення відносин пацієнта з медичним світом. Міцні довірчі відносини з партнерами і високі стандарти в роботі характеризують In White вже довгий час. Масштабні довгострокові проекти, покликані принести користь суспільству завжди були і залишаються у фокусі нашої уваги, тому ми охоче підтримали ініціативу ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» і проект «Врятуй себе життя – перевірити на діабет», – зазначив засновник компанії In White Павло Астахов.

Нагадаємо:

Для профілактики захворювання, його виявлення на ранніх стадіях та підвищення рівня культури здоров’я населення в Україні стартувала громадська національна програма «Врятуй собі життя — перевірся на діабет».

Головна ідея полягає у залученні компаній для проведення експрес-тестів співробітникам, мешканцям населених пунктів присутності бізнесу та іншим категоріям громадян. Акція триватиме до 14 листопада, коли у світі відзначається Міжнародний день діабету. За попередніми розрахунками, в ній зможуть взяти участь до 1 млн людей.

Проект ініціювала ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку», що ставить метою об’єднати бізнес, владу, громадянське суспільство та ЗМІ для вирішення важливих соціальних проблем.

Актуальність теми пов’язана також із продовженням пандемії коронавірусу. За даними Міжнародної діабетичної федерації, найбільші ускладнення від COVID-19 мають саме хворі на цукровий діабет. Своєчасна діагностика діабету допоможе скорегувати лікування інших хвороб.

Проект має підвищити рівень обізнаності про діабет та сприяти проведенню масової перевірки жителів країни, перш за все, категорій із найбільшим ступенем ризику: людей старше 45 років, із зайвою вагою, підвищеним артеріальним тиском, хронічним панкреатитом та ін.

Довідка:

ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» створена для об’єднання бізнесу, влади, суспільства і медіа для вирішення соціально – значущих завдань. Членами асоціації є найбільші українські компанії, громадські організації, медіа та їх лідери, які виконують соціальну місію, розвивають суспільство і сприяють досягненню Цілей сталого розвитку.

«In White» – розробник і виробник медичного одягу високої якості. Над створенням унікальної медичної одягу, працює велика група високопрофесійних фахівців, що складаються з: модельєрів, стилістів, дизайнерів.

, , , , ,