Business news from Ukraine

WIZZ AIR МАЄ НАМІР РОЗМІСТИТИ В УКРАЇНІ ЩЕ 7 ЛІТАКІВ І ЗАПУСТИТИ 26 НОВИХ РЕЙСІВ ІЗ ЧОТИРЬОХ МІСТ

13 Жовтня , 2021  

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air планує розмістити в Україні ще сім своїх літаків, збільшивши їх загальну кількість із чотирьох до 11.

Як повідомила авіакомпанія на прес-конференції в середу, п’ять нових літаків будуть розміщені в Києві (додатково до трьох уже базованих у столиці), ще два літаки отримають базу у Львові (додатково до одного авіасудна).

Wizz Air також планує в 2021-2022 рр. запустити 12 нових напрямків із Києва, дев’ять – зі Львова, три з Одеси та два з Харкова.

Крім того, на карті авіасполучення з Україною у Wizz Air з’являться чотири нові країни – Іспанія, Франція, Бельгія і Нідерланди.

Сумарно авіакомпанія планує обслуговувати 117 напрямків з України до 22 країн світу.

Як повідомлялося, Wizz Air почала працювати в Україні в 2008 році. За цей час на рейсах до/з України авіакомпанія перевезла 11 млн пасажирів, обслуживши 91 напрямок до 18 країн. Локальна команда Wizz Air в Україні складається з більше ніж 140 осіб, також в Україні базуються чотири літаки Wizz Air А320.

Україна та Європейський Союз 12 жовтня підписали Угоду про спільний авіаційний простір. Рада ЄС 28 червня 2021 року дала згоду на її підписання з Україною, а також іще з трьома країнами – Вірменією, Тунісом і Катаром. Процес об’єднання українського авіаційного простору з ЄС було розпочато ще в 1999 році. 12 грудня 2006 року Рада ЄС уповноважила ЄК розпочати відповідні переговори з Україною. У жовтні 2013-го сторони узгодили текст угоди, проте через зовнішньополітичні умови її підписання було відкладено на невизначений термін.

, ,