Business news from Ukraine

З початку 2023 року українські аграрії збільшили на 6% залучення грантів на садівництво і теплиці

12 Квітня , 2023  

Українські аграрії з початку 2023 року залучили 57,322 млн грн грантових коштів на розвиток бізнесу, що на 5,8% більше, ніж за весь 2022 рік, повідомило Міністерство аграрної політики і продовольства.

Згідно з даними пресслужби відомства, за три місяці поточного року зазначені грантові кошти освоїли 24 господарства, що займаються садівництвом, ягідництвом і виноградарством. Одне підприємство отримало 1,36 млн грн на розвиток тепличного господарства.

Минулого року 30 господарств країни залучили 54 млн грн грантових коштів на закладку садів, виноградників та ягідних плантацій, три підприємства – на будівництво теплиць.

За даними Мінагрополітики, з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну через уповноважені банки на надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства надійшло 364 заявки. З них 91 господарству було підтверджено надання гранту на розвиток садівництва майже на 415 млн грн, 13 господарствам – на розвиток тепличного господарства майже на 91 млн грн.

, , ,