Business news from Ukraine

ДЕФІЦИТ СОЛІ В УКРАЇНІ БУВ ТИМЧАСОВИМ, УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ ВЖЕ ЗАМІНЕНИЙ ІМПОРТНИМ – КЛУБ ЕКСПЕРТІВ

30 Червня , 2022  

Ажіотаж, який спостерігався навколо дефіциту кухонної солі на початку червня, загалом пішов на спад, на сьогодні ринок не відчуває гострого дефіциту цього продукту, вважають в аналітичному центрі «Клуб експертів».

У новому відеоролику, що вийшов на однойменному YouTube-каналі, було проаналізовано поточну ситуацію з доступністю різних видів солі, а також розглянуто її користь і шкоду з точки зору здорового харчування.

За словами кандидата біологічних наук Святослава Морозова, в Україні сьогодні є кілька розвіданих родовищ кам’яної солі, зокрема в районі Калуша Івано-Франківської області, а також Солотвино Закарпатської області, які дозволять замістити тимчасово зупинені через війну виробничі потужності в районі Бахмута.

Засновник «Клубу експертів» кандидат економічних наук Максим Уракін підкреслив, що на сьогодні сіль виробляється в Світі більш ніж 110 країнами, серед яких лідерами є Китай, Індія та США.

«Україна посідала гідне місце на світовому ринку солі. Зокрема, «Артемсіль» забезпечувала експорт у понад 50 країн світу», – зазначив експерт.

За його словами, основними імпортерами української солі були Польща, Угорщина, Молдова та низка інших країн.

Нагадаємо, що у квітні 2022 року підприємство «Артемсіль», розташоване в Соледарі Донецької області, зупинило свою роботу у зв’язку з бойовими діями та з метою створення безпечних умов для співробітників.

Детальніше дивіться у відео на каналі «Клуб експертів»:

Підписатися на канал можна за посиланням:

https://www.youtube.com/c/Клубэкспертов

, , ,