Business news from Ukraine

Канада розширила санкційні списки проти юридичних і фізичних осіб

20 Липня , 2023  

У четвер, 20 липня, набув чинності новий пакет антиросійських санкцій, спрямований проти юридичних і фізичних осіб, пов’язаних із російським військово-промисловим комплексом, а також проти діячів культури, які виступили з підтримкою російської агресії проти України, повідомляє прес-служба уряду Канади.

“Канада запроваджує санкції проти 21 організації, пов’язаної з російським військово-промисловим комплексом, включно з фінансовими та телекомунікаційними компаніями”, – зазначено в повідомленні.

До списку було занесено такі компанії, як МТС, “Мегафон”, Tele2, “Тінькофф-банк”, Yandex Pay, “Білайн”, платіжну систему “Мир” та інші.

Крім того, було запроваджено санкції проти 20 фізичних осіб, пов’язаних із російським військово-промисловим комплексом, включно з важливими військовими діячами, які вели активну діяльність в Африці та Україні, особами, пов’язаними з російським ядерним сектором.

Окремо було оприлюднено санкційний список, що включає 19 фізичних осіб, які використовують своє мистецтво (музику, акторську майстерність, кіно) для пропаганди російського вторгнення в Україну, а також осіб зі сфери культури та освіти Росії, включно з директорами музеїв, які причетні до пошкодження або повного знищення культурних цінностей на території України.

До їхнього числа увійшли Іван Охлобистін, Микита Михалков, Філіп Кіркоров, Йосип Пригожин та інші.

Крім того, Канада ввела санкції проти чотирьох організацій, причетних до зусиль Кремля з “русифікації” української культури. До цього числа увійшли Міністерство культури Російської Федерації, Міністерство науки і вищої освіти Російської Федерації, ТОВ “Бесогон” і ТОВ “Реадовка.ру”.

,