Business news from Ukraine

Канада знову надасть Україні макрофінансову допомогу у 2024 році

24 Вересня , 2023  

Канада знову надасть Україні макрофінансову допомогу у 2024 фіскальному році, сказав у п’ятницю в Оттаві прем’єр-міністр Джастін Трюдо після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.

“Підтвердили, що Канада зробить фінансовий внесок у створені лідером Великої Британії консорціуми для надання військового спорядження Україні. Щоб уряд мав необхідні ресурси для надання послуг своєму населенню,… сьогодні я підтверджую, що ми знову надамо серйозну макроекономічну допомогу Україні у 2024-му фіскальному році”, – сказав він.

За його словами, Канада “змінює підхід”, і тепер ми будемо нашу допомогу надавати на перспективу на кілька років, щоб Україна знала і могла отримати підтримку на двосторонній основі.

“Ми допомагаємо фермерам, діяльність якої була перервана діями Росії. Ми також надамо допомогу музею Голодомору в Україні, а також будемо допомагати всім українцям для того, щоб сприяти психічному здоров’ю”, – сказав він.

Він зазначив, що “нова допомога, про яку було оголошено, будується на базисі майже 9 мільярдів доларів, який ми зобов’язалися виділити і допомагати Україні”.

 

,