Business news from Ukraine

Львівська “Картонно-паперова компанія” наростила обсяги виробництва на 45%

18 Серпня , 2022  

ТОВ “Картонно-паперова компанія” (Львів), великий український виробник картонних гільз та санітарно-гігієнічної продукції, у січні-липні збільшила обсяги виробництва на 44,7% порівняно з тим же періодом 2021 року – до 616, 41 млн. грн.

Згідно з наданими агенцією “Інтерфакс-Україна” статистичними даними асоціації “УкрПапір”, таким чином компанія трохи прискорила темп приросту цього показника порівняно з аналогічним періодом минулого року (за підсумками півріччя він становив 42%).

У натуральних показниках компанія збільшила випуск паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції на 10,8% – до 4,14 тис. тонн, при цьому наростивши випуск туалетного паперу в рулончиках на 46,6% – до 2,35 млн. шт.

Випуск картонної продукції незначно (на 1%) скоротився – до 15,31 тис. тонн.

Як повідомлялося з посиланням на статистику “УкрПапір”, фабрика продовжувала працювати усі місяці з початку року, скоротивши випуск паперу та картону у березні (порівняно з березнем-2021), але у квітні вже перейшла до позитивної динаміки, яку зберегла у наступні місяці.

“Картонно-паперова компанія” (до 2011 року – “Львівкартонопласт”) випускає вироби та напівфабрикати з макулатурного картону (аркуші картону, куточки, гільзи), целюлози та переробленої макулатури (туалетний папір, рушники, серветки).

У 2021 році компанія виробила продукцію на 782,7 млн. грн. – на 46,7% більше, ніж роком раніше.

, ,