Business news from Ukraine

Львівська “Картонно-паперова компанія” зберігає невелике зниження виробництва

19 Червня , 2024  

ТОВ “Картонно-паперова компанія” (Львів), великий український виробник картонних гільз, у січні-травні 2024 року випустило продукцію на 506,2 млн грн, що на 3,5% менше за аналогічний показник за той самий період 2023 року.

Згідно з наданими агентству “Інтерфакс-Україна” статистичними даними асоціації “УкрПапір”, у натуральних показниках компанія на 17,4% скоротила випуск картонної продукції – до 9,4 тис. тонн, тоді як паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції наростила на 27% – до 3,6 тис. тонн. Випуск туалетного паперу в рулончиках скоротився на 13,4%, склавши майже 2 млн шт.

При цьому в травні підприємство скоротило випуск паперу і картону на 4,6% до травня-2023, але наростило на 90% до квітня поточного – майже до 3 тис. тонн.

ТОВ “Картонно-паперова компанія” випускає вироби та напівфабрикати з макулатурного картону (листи картону, куточки, гільзи), целюлози та переробленої макулатури (туалетний папір, рушники, серветки ТМ Papero). Постачає продукцію, зокрема, в країни ЄС.

Серед споживачів – корпорації “Біосфера”, “Артеріум”, компанія Nestle, концерн “Хлібпром”, кондфабрика “Ярич”, молочна компанія “Галичина”.

Як повідомлялося, у 2023 році підприємство збільшило обсяг виробництва на 7% до 2022 року – до 1,27 млрд грн.

, ,