Business news from Ukraine

“Нова пошта” відкрила друге поштове відділення в Литві

15 Травня , 2023  

ТОВ “Нова пошта”, лідер експрес-доставки в Україні, відкрило друге поштове відділення Nova Post у Литві в місті Каунас, повідомила прес-служба компанії в понеділок.

У відділенні можна відправляти й отримувати посилки та вантажі до 1 тис. кг, а також документи. Термін доставки – п’ять робочих днів.

“Це вже друге відділення Nova Post у Литві. Тепер, окрім кур’єрської доставки, українці з Каунаса та прилеглих міст отримали можливість легко надсилати речі додому та швидко отримувати посилки з України через відділення”, – йдеться у повідомленні.

Перше відділення Nova Post у Литві було відкрито в березні у Вільнюсі. Зазначається, що найчастіше українці пересилають документи, одяг, взуття, косметику та книги.

Також, окрім доставки до відділень, можна замовити адресну доставку в будь-яке місто в Литві або в Україні, уточнили у пресслужбі.

Раніше повідомлялося, що “Нова пошта” скоригувала свої плани щодо виходу на нові ринки Європи і планує відкриття відділень у Німеччині після запуску двох перших відділень у Празі (Чехія).

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Її мережа складається більш ніж з 6 тис. відділень по всій країні.

“Нова Пошта” надає повний спектр логістичних і пов’язаних з ними послуг.

До ГК входять українські та зарубіжні компанії, зокрема “Нова Пошта”, “НП Логістик”, “Пост Фінанс” (система Forpost) і “Нова Пошта Глобал”.

, ,