Business news from Ukraine

США і Південна Корея почали великомасштабні навчання

21 Серпня , 2023  

Південна Корея і Сполучені Штати розпочали в понеділок великі спільні військові навчання з метою зміцнення боєготовності на тлі зростаючої напруженості через ракетні випробування Північної Кореї і посилення риторики щодо союзників, повідомило агентство “Ренхап”.

Під час щорічних навчань Ulchi Freedom Shield (UFS), “заснованих на сценарії тотальної війни”, здійснюватимуть відпрацювання дій “на випадок непередбачених обставин”, відбудуться командно-штабні навчання на основі комп’ютерного моделювання, паралельні польові тренування і навчання цивільної оборони. Вони триватимуть до 31 серпня.

За словами представника Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС Південної Кореї, у період навчань заплановано проведення близько 30 спільних тренувань союзників у польових умовах.

Він наголосив, що навчання “задумано як жорсткі й реалістичні тренування зі зміцнення об’єднаної оборонної позиції і можливостей реагування альянсу на основі сценаріїв, що відображають різні загрози безпеці”.

Крім південнокорейських і американських учасників, до навчань долучиться персонал із дев’яти країн – членів Командування ООН (UNC), (об’єднане командування багатонаціональних збройних сил, створене 1950 року для підтримки Південної Кореї): Австралії, Канади, Франції, Великої Британії, Греції, Італії, Нової Зеландії, Філіппін і Таїланду, повідомляє “Ренхап”.

Агентство зазначило, що південнокорейські військові посилюють свою готовність до можливих воєнних дій Пхеньяну в період навчань, оскільки КНДР послідовно називає американсько-південнокорейські навчання репетицією вторгнення в Північну Корею.

Розвідслужби Південної Кореї повідомили парламентаріям минулого тижня, що “Північ готує різні провокації під час спільних навчань, як-от запуск міжконтинентальної балістичної ракети”, ідеться в повідомленні.

Агентство вважає, що повідомлення ЦТАК про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин проінспектував 2-й гвардійський дивізіон надводних кораблів Східного флоту ВМС Корейської народної армії та спостерігав за ракетними пусками, стало “явним виразом протесту проти навчань”.

, ,