Business news from Ukraine

СТУДЕНТИ МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ПРОВЕЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ “ХТО ДОПОМОЖЕ ІНОЗЕМЦЮ В УКРАЇНІ”

29 Липня , 2021  

Як розповіла одна з авторів ролику Каріна Авраменко, яка є студенткою та заступником президента студентського парламенту, Міжнародного Європейського Університету, наважилася вона на експеримент одразу, після того, як стала свідком неприємної ситуації. Повертаючись із пар додому, вона побачила, як студент-іноземець просив у прохожих грошей на проїзд, бо в нього вкрали гаманець, її настільки це зачепило, що студентка вирішила ініціювати зйомки соціального ролику, щоб підняти тему добра, адже його в наш час на превеликий жаль дуже мало.

“Ще з дитинства батьки вчили мене допомагати іншим, та не залишатись осторонь того, хто знаходиться у біді. Я завжди дотримуюсь їхніх порад, і тут стаю свідком такої ситуації, я просто не можу бути осторонь, мені так жаль тих людей, які стикаються із неприємностями, що я не можу не допомогти, якщо у мене є можливість” – розповідає Каріна Авраменко.

У відео, Женева – студент із Нігерії, біля станції метро, підходить до прохожих, та просить грошей на проїзд, оскільки у нього викрали рюкзак, де знаходились всі його речі, в тому числі й гаманець, йому потрібно добратись до готелю де він проживає, а грошей на проїзд не має. Женева – без знання української мови, підходив до прохожих звертаючись до них англійською мовою, та просив допомоги йому.

Тим самим, студенти Міжнародного Європейського Університету, закликають інших, не стояти осторонь людей, які за певних обставин знаходяться у скрутному становищі, а ставати добрішими, адже ніхто не знає, що вас чекатиме наступного дня.
Міжнародний європейський університет засновано в Києві 2019 року. Має власний освітній корпус у Києві за адресою Магнітогорська, 1б. Співзасновниками проекту є Україна та Австрія.
Університет спеціалізується на навчанні іноземних студентів та українців, у ньому навчаються в науково-освітніх інститутах за сімома напрямами: школи бізнесу, архітектурно-інженерна, мовна, медична, ІТ, юридична та школа мистецтв.

, ,