Business news from Ukraine

Тайвань виділить $56 млн на відновлення цивільної інфраструктури України

27 Лютого , 2023  

Міністерство закордонних справ Тайваню виділило близько $56 млн у бюджеті на 2023 рік на відновлення цивільної інфраструктури України, повідомляє Caribbean News Global у понеділок.

Як інформує видання з посиланням на міністерство закордонних справ Тайваню, планується взяти участь у відновленні українських лікарень, шкіл, церков, об’єктів енергетики, водопостачання, мостів і транспорту на двосторонній і багатосторонній основі.

“З моменту початку війни (повномасштабного вторгнення Росії в Україну) народ і уряд Тайваню пожертвували загалом 27 тонн медичних товарів і понад 700 тонн гуманітарної допомоги. Допомогу з Тайваню швидко доставляли через Польщу, Словаччину та інші сусідні країни українцям, які прагнули захистити свої домівки під час війни”, – зазначає видання.

Крім того, Тайвань пожертвував понад 41 млн доларів на зусилля, докладені в координації з сусідніми країнами – включно з Польщею, Чехією, Словаччиною та Литвою – і міжнародними організаціями для спільного розселення українських біженців.

, ,