Business news from Ukraine

Темпи зростання населення Африки загрожують нестачею ресурсів – президент Єгипту

6 Вересня , 2023  

Темпи зростання населення Африки загрожують тим, що ресурсів континенту перестане вистачати для задоволення потреб його жителів, заявив у вівторок президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі.

“На африканському континенті протягом кількох років ми досягнемо позначки в 1,6 млрд осіб. Африка багата на ресурси, але вони не можуть допомогти всім”, – наводить Arab news слова президента на першому Глобальному конгресі з народонаселення, охорони здоров’я та розвитку, що триває з 5 до 8 вересня в Каїрі.

Він зазначив, що у зв’язку з невідкладним характером цієї проблеми конгрес необхідно проводити щорічно.

За словами президента, кількість громадян Єгипту сягає 105 млн осіб, і, крім них, у країні перебувають ще 9 млн осіб, проте єгипетському уряду, на відміну від деяких інших країн, вдається справлятися з відповідними викликами. Водночас, уточнив ас-Сісі, за останні 75 років співвідношення між національними ресурсами і зростанням населення стало менш оптимальним, і це позначилося на охороні здоров’я та системі освіти.

Зі свого боку міністр охорони здоров’я Єгипту Халід Абдель Гаффар наголосив, що демографічне зростання є найсерйознішим викликом для країни. Міністр планування та економічного розвитку Хала Ель-Саїд зазначила що, хоча коефіцієнт народжуваності знизився, проте за останні 10 років населення Єгипту приросло ще на 25 млн осіб.

Раніше проєкт Experts Club випустив аналітичне відео про економічні відносини Єгипту та України –

Підписатися на ютуб канал Experts Club можна за посиланням – https://www.youtube.com/@ExpertsClub

, ,