Business news from Ukraine

“МАУ” В РАМКАХ ЛІТНЬОЇ НАВІГАЦІЇ ПОНОВЛЮЄ РЕЙСИ ДО НИЗКИ КРАЇН ЄВРОПИ ТА АЗІЇ

5 Квітня , 2021  

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (“МАУ”) в рамках літньої навігації продовжить здійснювати рейси з Києва до Амстердама, Єревана, Дубая, Лондона, Вільнюса, Парижа, Каїра, Мюнхена, Берліна, Женеви, Тбілісі, Баку, Тель-Авіва, Праги, Стамбула та Мілана, а також з Одеси до Тель-Авіва та Стамбула.
Як повідомила прес-служба авіакомпанії в понеділок, відновити планується рейси: Київ – Ташкент – Київ (з 8 квітня), Київ – Барселона – Київ (з 14 квітня), Київ – Ларнака – Київ (з 24 квітня), Київ – Кишинів – Київ (з 29 квітня), Київ – Делі – Київ (один рейс планується 11 квітня; з 2 до 30 травня – щотижня, повернення щопонеділка), Київ – Батумі – Київ (з 10 червня), Одеса – Вільнюс – Одеса (з 13 червня), Київ – Ніцца – Київ (з 17 червня), Київ – Рим – Київ (з 18 червня), Київ – Варшава – Київ, Київ – Афіни – Київ (обидва – з 18 червня), Київ – Анкара – Київ, Львів – Тель-Авів – Львів, Харків – Тель-Авів – Харків (усі три – з 20 червня).
Крім того, “МАУ” збільшує кількість частот на рейсах: Київ – Лондон – Київ – (до 10 частот на тиждень), Київ – Стамбул – Київ (21 частота на тиждень), Київ – Тель-Авів – Київ (14 частот на тиждень).
Додатково у рамках літньої навігації “МАУ” планує виконання рейсів за маршрутом Київ – Джидда – Київ.
Водночас компанія зазначає, що у зв’язку з епідемічною ситуацією та карантинними обмеженнями ухвалено рішення перенести старт рейсів за маршрутами Київ – Торонто – Київ і Київ – Нью-Йорк – Київ на третій квартал 2021 року.
Говорячи про внутрішні рейси, в “МАУ” повідомили, що в рамках літньої навігації авіакомпанія і далі виконуватиме внутрішні рейси спільно з авіакомпанією-партнером за напрямками Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя та Івано-Франківськ, а також власні регулярні рейси до Одеси та Херсона, починаючи з червня 2021 року.
Як повідомлялося, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” в першому кварталі 2021 року здійснила на 82% менше регулярних рейсів (1,424 тис.), ніж за аналогічний період 2020 року.

, ,