Business news from Ukraine

UNESCO ВІДВІДАЄ КИЇВ

5 Липня , 2022  

Технічна делегація UNESCO відвідає Київ цього тижня, повідомив помічник генерального директора UNESCO з африканських пріоритетів та зовнішніх зв’язків Фірмін Едуард Матоко.

“Ми плануємо з урядом України відправити технічну місію до Києва цього тижня, щоб далі оцінити потреби та очікування української влади й визначити форми нашої участі. UNESCO висловлює готовність разом з усіма партнерами надавати технічну підтримку у сферах нашої компетентності та підтримати план відновлення та розвитку України”, – зазначив Матоко на Конференції з питань відновлення України у Лугано у вівторок.

Він наголосив, що UNESCO регулярно відстежує вплив війни на культурні об’єкти, збитки навчальним закладам та безпеку журналістів і працівників медіа.
“Ми захищаємо культурну спадщину за допомогою супутникового моніторингу та обладнання для захисту та стабілізації об’єктів”, – зазначив Матоко.

За його словами, UNESCO також мобілізує підтримку для забезпечення безперервності навчання для всіх громадян України, підтримуючи онлайн навчання у та за межами України, а також інтеграцію біженців – студентів та вчителів – до приймаючих країн.

Він додав, що з початку війни UNESCO змогло мобілізувати близько 5 млн доларів на угоди з донорськими країнами в цих сферах.

,