Business news from Ukraine

ВІЙНА МОЖЕ БУТИ ЗАВЕРШЕНА ПРЯМИМИ ПЕРЕГОВОРАМИ МІЖ ПРЕЗИДЕНТАМИ УКРАЇНИ ТА РОСІЇ

21 Квітня , 2022  

Агресивна війна Росії проти України може бути завершена прямими переговорами президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна, і позиції української сторони на цих переговорах мають бути сильними, продуманими та юридично вивіреними, упевнений радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Це те, над чим працює сьогодні команда юристів, консультантів і переговорна група з української сторони. Відповідно, ми сподіваємося, що позиції президента Володимира Зеленського будуть надзвичайно міцними на цих переговорах”, – сказав Подоляк в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба глави держави.

Він висловив переконання, що президент України під час переговорів зможе донести до російської сторони важливі для України позиції.

Водночас, зазначив Подоляк, потрібно дочекатися розвитку ситуації на сході України та оцінити, наскільки серйозним буде наступальний запал, який демонструє російська сторона.

“Ресурсів у них достатньо, ракет достатньо, бомбардувати наші міста вони, на жаль, продовжують. У них іще є жива сила й техніка, яку їм не шкода знищити на наших полях. Тому давайте почекаємо якийсь час, і тоді ми зможемо вже судити про позиції сторін, насамперед президента України, на майбутніх двосторонніх зустрічах”, – запропонував Подоляк.

На його думку, у найближчий тиждень-півтора буде зрозуміло, як розвиватимуться події.

“У Збройних сил України немає іншого шляху, як здобувати сьогодні тактичні перемоги на сході країни. Це принципово важливо, щоб ми залишилися вільними, не жили в таборі”, – наголосив він і додав, що, на жаль, українські військові платять за це високу ціну – віддають свої життя.

, , , ,