Business news from Ukraine

WIZZ AIR МОЖЕ ПОВЕРНУТИ ЗАРПЛАТИ ПІЛОТІВ ДО ДОПАНДЕМІЙНОГО РІВНЯ

14 Вересня , 2021  

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air із 1 жовтня планує повернути зарплати пілотів до докоронавірусного рівня, а також розпочинає кампанію з набору пілотів та бортпровідників.

Як повідомила прес-служба авіакомпанії у понеділок, зокрема, до грудня 2021 року передбачається найняти ще 200 пілотів та 800 бортпровідників.

“Протягом наступних 10 років Wizz Air прагне створити ще тисячі робочих місць, оскільки має намір втричі збільшити авіапарк – до 500 літаків Airbus. Щоб заповнити вакансії, створені завдяки цьому зростанню, Wizz Air планує працевлаштовувати в середньому 2 тис. фахівців щороку до 2030 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні авіакомпанія виконує рейси більше ніж за 1 тис. маршрутів у 197 напрямках і в 49 країнах, що перевищує 100% потужності Wizz Air до пандемії.

“Минулий рік, безсумнівно, був складним для галузі, але ми з гордістю повідомляємо, що Wizz Air є однією з перших авіакомпаній, які повернули зарплати пілотів до допандемійного рівня. Ми дякуємо кожному члену нашої команди за відданість, наполегливу працю та стійкість, яку вони демонстрували з березня 2020 року. Оскільки авіакомпанія продовжує зосереджуватися на постійному зростанні, ми з нетерпінням очікуємо тисячі нових співробітників у нашій команді в найближчі роки”, – наведено слова виконавчого віце-президента та головного операційного директора групи Wizz Air Holdings Plc Майкла Делеханта.

, ,