Business news from Ukraine

Київський міський центр зайнятості надав найпоширеніші та найоплачуваніші вакансії столиці

18 Лютого , 2023  

На початку лютого 2023 року в базі даних Київського міського центру зайнятості налічувалося 4,4 тисячі актуальних вакансій, про які роботодавці повідомили столичну службу зайнятості. Під час війни найбільше пропозицій роботи у столиці для робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями (360 вак.), вчителів (277 вак.) та водіїв (237 вак.).

Високі шанси на працевлаштування мають швачки (136 вак.) та медичні сестри і брати (112 вак.). Нескладно також знайти роботу в Києві продавцям продовольчих товарів (97 вак.), слюсарям-сантехнікам (95 вак.) фармацевтам (77 вак.) та прибиральникам службових приміщень (71 вак.). У попиті – електромонтери (66 вак.), двірники (64 вак.), кухарі (58 вак.) та вихователі закладів дошкільної освіти (50 вак.). Потрібні також слюсарі аварійно-відновлювальних робіт (49 вак.), монтажники радіоелектронної апаратури та приладів (48 вак.), лікарі загальної практики – сімейні лікарі (41 вак.), соціальні робітники (41 вак.), слюсарі-ремонтники (40 вак.), електрогазозварники (39 вак.), токарі (35 вак.), інженери (31 вак.), практичні психологи (30 вак.) та електромеханіки (30 вак.). Затребувані керівники гуртків (29 вак.), музичні керівники (28 вак.) та бухгалтери (28 вак.).

Але наявна робота – не завжди високооплачувана. Заробітна плата у вакансіях, які подають роботодавці, складає, в середньому, 11,5 тисячі гривень. Найвищі зарплати у працівників ІТ-сфери. Інженерам з програмного забезпечення комп’ютерів та фахівцеві з розроблення комп’ютерних програм обіцяють щомісячну зарплату 110 тис. грн. У фахівців з розроблення та тестування програмного забезпечення та інженерів-програмістів середньомісячний заробіток майже вдвічі менший – відповідно, 63 тис. та 57 тис. грн.

Наступні кілька позицій за керівниками середньої ланки: директор департаменту – 45 тис. грн., менеджер з персоналу – 35,5 тис. грн., начальник служби – 33 тис. грн.

В межах 25 тис. – 26 тис. грн. оплачується праця як представників робітничих професій: ковалів на молотах і пресах, стрільців, колористів, слюсарів-дизелістів, машиністів каротажної станції, мотористів, так і фахівців, зокрема: інженера з охорони природних екосистем, аналітика з питань фінансово-економічної безпеки та інженера з ремонту.

Від 20 тис. до 25 тис. грн. – середній заробіток у лікарів, менеджерів (управителів), лицювальників, техніків, завідувачів лабораторій.
Враховуючи, що за час війни ринок праці в Україні пережив кілька еволюційних етапів, служба зайнятості продовжує виступати посередником – допомагає працівникам з пошуком роботи, а роботодавцям – з комплектуванням штатів висококваліфікованими спеціалістами.

, ,