Business news from Ukraine

Corteva Agriscience наростила експорт насіння кукурудзи на 50%

20 Січня , 2024  

Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у 2023 році наростила експорт насіння кукурудзи на 50% порівняно з попереднім роком, повідомила її пресслужба.

Згідно з пресрелізом, протягом 2023 року виробничий насіннєвий комплекс компанії на Полтавщині відвантажив понад півмільйона посівних одиниць насіння кукурудзи бренду Pioneer®, що стало рекордним обсягом за 10 років існування виробництва Corteva в Україні.

“Дії Росії проти аграрного сектору України доводять його видатну роль у забезпеченні продовольчої безпеки в багатьох регіонах світу. Corteva вважає Україну одним із найбільших гравців на світовому сільськогосподарському ринку і протягом останніх років послідовно нарощує виробництво та експорт високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику, щоб забезпечити можливість виробляти аграрну продукцію в Україні та в тих країнах, де робота фермерів залежить від виробленого в нашій країні насіння”, – зазначив керівник виробництва насіння Corteva Agriscience в Україні Олексій Турчинов.

Компанія також повідомила, що має намір продовжувати розвивати виробничі потужності насіннєвого комплексу для нарощування експорту насіння через налагоджені канали збуту до Європейського Союзу. Для цього компанія переналаштувала експортні ланцюжки і протягом 2023 року фермери країн Європи (Австрії, Франції, Угорщини, Румунії, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Чехії, Німеччини, Литви, Польщі, Сербії), а також країн Середньої Азії отримали українське насіння кукурудзи бренду Pioneer®.

Як повідомлялося, насіннєвий комплекс компанії в Полтавській області офіційно відкрито в червні 2013 року. У його будівництво було інвестовано понад $56 млн. Річна потужність заводу – близько 500 тис. посівних од. насіння кукурудзи та 250 тис. посівних од. насіння соняшнику.

Corteva Agriscience – глобальна сільськогосподарська компанія. Пропонує комплексні рішення для максимізації врожайності та прибутковості. Має понад 150 науково-дослідних об’єктів і понад 65 діючих речовин у портфоліо.

До її представництва в Україні входять центральний офіс у Києві, науково-дослідний центр у с.Любарці (Київська обл.) та насіннєвий виробничий комплекс у с.Стасі (Полтавська обл.).

У квітні 2022 року компанія прийняла рішення покинути російський ринок через розв’язану РФ повномасштабну війну проти України.

, , ,